انفجار زمین در سال 2017

انفجار زمین در سال ۲۰۱۷

یکی از سیاره شناسان از حادثه ی ترسناک خبر داد. نیبورو ستاره ای تاریک که یکی از بزرگترین ستاره های منظموه شمسی است در مسیر حرکت خود با زمین برخورد خواهد کرد. مردم اروپا که از اتمام سال پر حادثه ۲۰۱۶ خوشحال بودند حالا با خبری که میرر منتشر کرده است دوباره دچار نگرانی شدند. “دیوید میدی ” ادعا کرد ستاره ای بزرگ که دو برابر اندازه سیاره زمین است در حال حرکت به سمت زمین است و طبق پیش بینی این سیاره شناس ماه اکتبر با زمین برخورد خواهد داشت ، به همین دلیل اکتبر را ماه پایان زندگی تمام انسان های دنیا می داند.

 

نابودی زمین با برخورد سیاره نیبورو در سال ۲۰۱۷

این سیاره شناس برای اثبات نظریه خود شواهد بسیار از قبیل فوران آتشفشان و زمین لرزه هایی که پیش بینی شده اند را مطرح کرد. موج افزایش دما و گرما در کره زمین یکی دیگر از عواملی است که این نظریه را به حادثه ای قریب الوقوع تبدیل می کند. دیوید میدی از این سیاره در کتاب مشهور خود با عنوان ” سیاره x در سال ۲۰۱۷ می رسد بسیار گفته است.

وب سایت میرر در انتهای این گزارش می نویسد :کاربران عزیز قبل از انکه آخرین آرزوهایتان را برای عزیزانتان داتشه باشید بدانید که چنین نظریه ای هنوز توسط دانشمندان تایید نشده است ، هر چند کاملا رد هم نشده است. تنها واکنش به نوشته و اظهارات این نویسنده از سوی ناسا بوده است که ان را تنها مطلب جعلی و بی پایه خوانده است.

منبع: نمناک

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme