خانه / بیوگرافی / بیوگرافی جورجیو پتروسیان اسطوره مبارزات کیک بوکس

بیوگرافی جورجیو پتروسیان اسطوره مبارزات کیک بوکس

جورجیو پتروسیان مبارز ارمنی – ایتالیایی در سال ۱۹۸۵ متولد شد . در سنین نوجوانی به همراه خانواده اش به ایتالیا مهاجرت کرد و در سن چهارده سالگی با الهام گرفتن از بروسلی و ژان کلود ون دام ورزش موی تای را شروع کرد . با پشتکاری که در ورزش داشت خیلی زود توانست در ایتالیا صاحب عنوان شود و به مسابقات برون مرزی راه یابد.

جورجیو پتروسیان

همه چیز برای او خوب پیش می رفت که در یک تصادف رانندگی به شدت مجروح شد و برای مدتی ویلچر نشین شد. با مراقبت های پزشکی و عمل های جراحی که بر روی او انجام شد بالاخره توانست به دنیای ورزش بازگردد و با همتی چند برابر توانست به یکی از بزرگترین مبارزان دنیا تبدیل شود.

اما این تنها مشکل او نبود . او در شروع مسابقات حرفه ای خود در یک مبارزه حریفش را شکست داد ولی انگشتان پایش به شدت شکست و دوباره مدتی از میادین دور شد. او در سال ۲۰۰۲ توانست در مسابقات موی تای ایتالیا عنوان قهرمانی را کسب کند و هیچ چیز نتوانست مانع موفقیتش گردد.در طول سالیات مبارزاتش آسیب های سنگین بسیاری دید ولی باز هم راهش را ادامه داد.

جورجیو پتروسیان قهرمان کی وان

از مهمترین عناوینی که جورجیو پتروسیان توانسته کسب کند می توان به قهرمانی مسابقات کیک بوکس جهانی ، دو بار قهرمانی مسابقات کی وان در سالهای ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ و قهرمانی در مسابقات گلوری سال ۲۰۱۲ اشاره کرد.

قهرمانی جورجیو پتروسیان در گلوری 2012

او تاکنون ۸۷ مبارزه حرفه ای در کارنامه ورزشی خود ثبت کرده که از این تعداد تنها ۲ بار شکست خورده و ۸۲ مبارزه اش را با پیروزی پشت سر گذاشته است.بخاطر ضربات تکنیکی و زیبایی که در مبارزات به حریف وارد می کند لقب او را دکتر گذاشته اند که بسیار برازنده اوست.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme