خانه / بیوگرافی / بیوگرافی کودی گاربرانت فایتر یو اف سی

بیوگرافی کودی گاربرانت فایتر یو اف سی

کودی گاربرانت مبارز حرفه ای هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) است که در سازمان مبارزاتی یو اف سی فعالیت میکند. کودی تاکنون در مبارزات خود شکست نخورده است.

نام: کودی گاربرانت

سن: ۲۶ سال

قد: ۱۶۶ سانتیمتر

وزن: ۶۱ کیلوگرم

دسته وزنی: پر وزن Featherweight ، خروس وزن Bantamweight

تعداد مبارات یو اف سی: ۱۱

تعداد پیروزی: ۱۱

تعداد ناک اوت: ۹

بیوگرافی کودی گاربرانت

بیوگرافی کودی گاربرانت

 

کودی گاربرانت متولد ۷ جولای ۱۹۹۱ در شهر اوهریچسویل ایالت اوهایو آمریکاست. هنرهای رزمی را در سن ۱۵ سالگی در ورزش بوکس زیر نظر عموی خود شروع کرد. همچنین او همزمان کشتی را نیز در برنامه ورزشی خود قرار داد و توانست در سال ۲۰۰۷ در رقابت های ورزشی ایالت اوهایو به مقام اول در رشته کشتی دست یابد. همچنین با شرکت در مسابقات بوکس آماتور توانست تا سال ۲۰۱۰ به رکورد بینظیر ۳۲ مسابقه با ۳۱ برد دست یابد.

بیوگرافی کودی گاربرانت

پس از این او تلاش کرد تا خود را در سطح حرفه ای ها بیآزماید و برای همین در سال ۲۰۱۲ وارد تیم مردان آلفا شد و جواز حضور در رقابت های یو اف سی را کسب کرد. البته او پیش از این در رقابت های آماتور MMA نیز شرکت کرده بود و ۶ پیروزی در آن مسابقات بدست آورده بود.

کودی گاربرانت در ۲۹ دسامبر ۲۰۱۲ در اولین مبارزه خود در یو اف سی مقابل چارلز کسینجر مبارز نه چندان مطرح آمریکایی قرار گرفت و توانست در دقیقه۴:۱۱ حریف خود را با ضربه پانچ (مشت) ناک اوت کند. او مبارزات خود را یکی پس از دیگری پیروز میشد تا اینکه در سال ۲۰۱۲ مبارزه ای بین او و توماس آلمیدا ترتیب داده شد. توماس آلمیدا غول یو اف سی تا آن زمان رکورد فوق العاده ۲۱ مبارزه بدون شکست را از آن خود کرده بود و همه فکر میکردند که کودی گاربرانت شکست سختی در این مسابقه خواهد خورد ولی در نهایت این کودی بود که توانست توماس آلمیدا را با ضربه پانچ آن هم در حالی که تنها ۲:۵۳ از زمان مسابقه سپری شده بود شکست دهد.

نام کودی پس از این رقابت بر سر زبانها افتاد و تاکنون او با دو مبارز مطرح دیگر یعنی تاکیا میزوگاکی و دومنیک کروز که هر دو رکوردهای فوق العاده ای در یو اف سی داشتند مبارزه کرده و هر دو حریف خود را شکست داده است.

بدلیل زیبایی حرکات کودی در مبارزه و شکست ناپذیریش در یو اف سی نام او در بین برترین مبارزان تاریخ این سازمان مبارزاتی قرار دارد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme