خانه / سینما / اخبار هنرمندان / جدی شدن رابطه خواننده زن معروف با مدل ایرانی

جدی شدن رابطه خواننده زن معروف با مدل ایرانی

جدی شدن رابطه خواننده زن معروف با مدل ایرانی

رکنا:بریتنی اسپیرز احتمالاً رابطه خود را با سام اصغری (جوان ایرانی الاصل) به زودی تایید می کند. بریتنی اسپیرز خواننده زن مشهور امریکایی به نحوی از نوامبر گذشته با سام اصغری (یک مدل زیبایی اندام کار)، در ارتباط بوده است.

بریتنی اسپیرز

سام اسغری

سام اصغری در ویدئو کلیپ (نما آهنگ) آهنگ Slumber Party خانم بریتنی اسپیرز نیز حضور داشته است.
عکس های پریتنی اسپرز و سام اصغری در صفحات شخصی خود آنها به وفور پیدا می شوند اما رابطه این دو همچنان در هاله ای از ابهام است. با این حال بریتنی اسپیرز در روز جمعه، عکسی از سام اصغری را با این عنوان “عشق دیوانه وار برای این یکی”، توئیت کرد و همین اقدام ثابت کرد که این دو در کمترین حالت، دوستان نزدیک هم هستند.

فقط تعداد اندکی از دختران می توانند به صورت این مرد خوش تیپ و جذاب خیره شوند و بگویند: متاسفم، فقط می توانیم به عنوان دوست یا همکار باشیم.

یک عکس فیسبوکی نمی تواند دقیقاً یک اعلام رابطه باشد اما یک عکس معمولی هم نیست که از بهترین دوست منتشر شده باشد. به هر ترتیب، حضور بریتنی اسپیرز و سام اصغری در یک مهمانی جشن تولد در بورلی هیلز لس آنجلس در این ماه مورد توجه قرار گرفته است. یک شاهد به Us Weeklyy گفت: بریتنی اسپیرز بازوی سام اصغری را گرفته بود. پس باید اتفاقی افتاده باشد! دست در بازوی کسی انداختن، اقدامی جدی است!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme