خانه / اخبار روز / حوادث / جزئیات قتل دلخراش زوج طبسی

جزئیات قتل دلخراش زوج طبسی

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی جزئیات قتل دلخراش زوج طبسی را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، هفته گذشته در پی قتل زن و شوهری در طبس با تلاش شبانه‌روزی کارآگاهان آگاهی استان خراسان‌جنوبی و شهرستان طبس متهم به قتل   این زن و شوهر در قلهک تهران دستگیر شد.

 

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی به تشریح ماجرای پرونده ، چگونگی دستگیری متهم  و اعترافات وی پرداخت و گفت: ساعت ۱۲:۴۵ یکی از روزهای گرم هفته گذشته فردی در طبس با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و عنوان کرد که چند روزی است از برادرم و خانمش خبری ندارم و با توجه به ایام تعطیلی عید فطر گمان داشتم که آن‌ها به مسافرت رفته‌اند.

 

سردار «مجید شجاع» افزود: فرد تماس گیرنده وقتی به محل سکونت برادرش مراجعه می‌کند از روی در خانه به داخل حیاط نیم نگاهی می‌اندازد که لکه‌های خون روی در و دیوار نظرش را جلب می‌کند. در همین هنگام مأموران گشت به محل می‌رسند و قصد ورود به داخل ساختمان را داشتند که با در قفل شده مواجه می‌شوند.

 

وی ادامه داد: از آنجا که با توجه به شواهد وقوع جنایت متصور بود مأموران پس از تشریفات قانونی با استفاده از تجهیزات در منزل را باز کردند و وارد خانه شدند.

 

جسدی در آشپزخانه

 

شجاع   با بیان این‌که مأموران پس از ورود با جسد خانمی ۳۲ ساله مقابل ورودی آشپزخانه مواجه شدند و مراتب را به کارآگاهان آگاهی شهرستان و قاضی کشیک اعلام کردند، ادامه داد: با حضور کارآگاهان و بررسی جسد مشخص شد خانم ۳۲ ساله به‌علت وارد آمدن ضربات متعدد چاقو و شکستگی جمجمه جان باخته است.

 

وی با اشاره به این‌که در بررسی سایر قسمت‌های ساختمان هیچ گونه آثار و ادواتی که نشان از آلت قتاله داشته باشد کشف نشد، تصریح کرد: در ادامه فرد تماس‌گیرنده به مأموران اعلام کرد که گوشی برادرم(شوهر مقتوله) نیز چندین روز است که خاموش است و از او خبری ندارم.

 

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی در ادامه سخنانش گفت: کارآگاهان آگاهی برای روشن شدن زوایه‌های پنهان قتل خانم ۳۲ ساله برای پیدا کردن همسر وی وارد کار شدند که با جمع‌آوری تحقیقات میدانی و محلی دریافتند که نامبرده آخرین بار در یکی از خیابان‌های اصلی در ساختمان نیمه‌سازی مشغول به حفر چاه بوده است.

 

وی خاطرنشان کرد: پس از این عوامل انتظامی در محل ساختمان حاضر شدند در حالی که بوی بدی فضا را پر کرده بود. وقتی به این محل رسیدند با چاهی مواجه شدند که با بلوکه سیمانی و خاک پر شده بود و محل انتشار بوی بد نیز همان چاه بود.

 

وی گفت: در ادامه  نیروهای آتش‌نشانی در محل حاضر و نسبت به تخلیه چاه اقدام کردند که با جسد مردی ۳۵ ساله مواجه شدند.

 

وی با اشاره به این‌که پس از بررسی و تحقیقات از جسد کشف شده در اعماق چاه مشخص شد وی همسر خانم ۳۲ ساله است که در منزل مسکونی‌اش به قتل رسیده است، افزود: با توجه به بی‌سابقه بودن این گونه جرائم در استان خراسان‌جنوبی جلسه‌ای به طور شبانه برگزار و تیمی از کارآگاهان اداره جرائم جنایی آگاهی استان و شهرستان طبس مأمور رسیدگی به پرونده قتل زوج طبسی شدند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme