خانه / سرگرمی / تصاویر و مطالب جالب / خطرناکترین قاتلان تاریخ

خطرناکترین قاتلان تاریخ

در دنیا قاتلان بسیاری زندگی کرده اند و هر کدام مرتکب جنایات فراوانی شده اند ولی هیچکدام به خطرناکی قاتلان زیر نیستند.

جان وین گسی

او بین سالهای ۱۹۷۲ تا ۱۹۷۸ در شهر شیکاگو آمریکا حداقل ۳۳ نفر را کشت. تمام قربانیان این قاتل پسران و مردانی بوده اند که او به بهانه کار و یا پول به خانه اش کشانده و توسط طنابی آنها را خفه میکرد. او قربانیانش را در زیرزمین خانه خود دفن میکرد ولی هرگز انگیزه اش را برای این قتل ها بیان نکرد. پس از دستگیری او به مدت ۱۴ سال در انتظار اعدام به سر برد و سرانجام در سال ۱۹۹۴ توسط تزریق سم اعدام شد.

آندره چیکاتیلو

آندره روسی کشتار خودش را از همان روسیه آغاز کرده بود و با نام «قصاب روستاو» او را می شناختند و این موضوع مشخص می کند که چرا او را ترسناک می دانستند و آندره در بین سال های ۱۹۷۸ تا ۱۹۹۰، ۲۵ زن و کودک را به قتل رساند و پس از آن ها به اعدام محکوم شد.

جنایات این قاتل شامل تجاوز و قطع عضو می شود و سلسه قتل های او از زمانی که معلم مدرسه بود شروع کرده بود و بعد از چند مورد آزار و اذیتی که در مدرسه انجام داده بود، او را اخراج کردند.

پس از آن که نتوانسته بود شغلی پیدا کند و به جایش به قتل رساندن آدم ها را شروع کرد!

اولین قتل او یک دختر ۹ ساله بود که مورد اذیت و آزار هم قرار گرفته بود.

چیکاتیلو چند سال قتلی را انجام نداده بود، اما قتل بعدی اش یک دختر ۱۷ ساله در جنگل بود و در نهایت به عنوان یک قاتل زنجیره ای او در سال ۱۹۸۴ او ۱۵ نفر را به قتل رسانده بود.

بعد از اینکه آندره دستگیر شد، حقایقی درباره قتل هایش را اعتراف کرد و توضیح داد که پیش از کشتن قربانی هایش خون آن ها را می چشیده است.

تامی لین سلس

او یکی از مخوف ترین قاتلان تاریخ است و در سالهای ۱۹۸۵ تا ۱۹۹۹ حداقل مرتکب ۷۰ قتل شد. او به تمام قربانیان خود ابتدا تجاوز میکرد و سپس به وحشیانه ترین شکل ممکن آنها را با چاقو به قتل می رساند. آخرین بار وقتی که میخواست دختری را به قتل برساند او توانست از دست قاتل فرار کند و همین باعث دستگیری این قاتل بالفطره شد.

گری ریگوی

گری یکی دیگر از وحشی های دنیاست که حداقل به ۷۰ زن تجاوز کرده و آنها را کشت. قتل های او در بین سالهای ۱۹۷۰ تا ۱۹۸۰ اتفاق افتاد و در سال ۲۰۰۱ به عنوان مظنون برای ۴ قتل دستگیر شده و بعد مشخص شد که حداقل ۷۰ قتل انجام داده است. او اکنون زنده است و در حبس ابد به سر می برد

دانیل کامارگو باربوسا

کامارگو مابین ۷۰ تا ۱۵۰ نفر در مدت زمان ۱۲ سال دختران جوان را مورد آزار و اذیت قرار می داده و سپس به قتل می رسانده، او این تعداد قتل را در کلمبیا و اکوادور انجام می داده است.

اولین باری که به زندان رفت، سال ۱۹۷۴ بود و بعد از زمانی بود که توانستند تایید کنند او یک دختر ۹ ساله را اذیت کرده و کشته، در آن زمان ۲۵ سال برای او حکم حبس بریده بودند. با این حال در سال ۱۹۸۴ توانست از زندان فرار کند و تا سال ۱۹۸۶ که دوباره دستگیر شد،چندین قتل دیگر را انجام داده بود.

دکتر هارولد شیپمن

دکتر هارولد شیپمن به پرکارترین قاتل دنیا معروف است. در طول سالیان، بسیاری از بیمارانش عمدتاً به ‌خاطر تزریق دیامورفین فوت کردند. سرانجام خیلی‌ها به‌ خاطر جواز دفن‌های زیادی که او امضا می‌کرد، به وی مشکوک شدند.
وی در دوران زندگی خود بیش از ۲۵۰ نفر را کشته بود که اکثر آنها بیماران خود او بودند. اما در مورد قتل ۲۱۸ بیمار مقصر شناخته شد که البته عدد واقعی ممکن است دو برابر باشد، چون هویت بسیاری از بیماران، هرگز شناخته نشد. در سال ۲۰۰۰ در مورد مرگ ۱۵ نفر و همچنین جعل وصیت‌نامه‌ی یک بیمار مجرم شناخته و به حبس ابد محکوم شد.

پدرو آلونیو لوپز

او یک قاتل زنجیره‌ای معروف در کلمبیا بود که به قتل ۳۰۰ تن اعتراف کرد اما اعترافات وی منجر به تنها یافتن ۵۱۱ جنازه شد. به او لقب «هیولای کوهستان آند» را داده‌اند.

مادر او فاحشه‌ای بود که ۱۳ فرزند داشت و زمانی که وی ۸ ساله بود مادرش وی را در حال آزار و اذیت جنسی خواهرش یافت او را از خانه بیرون کرد. او قبل از اینکه از خانه اخراج شود مجبور بود برای مادرش در خیابان‌ها مشتری بیابد.

او بعدها توسط خانواده‌ای آمریکایی به یک مدرسه بی سرپرستان هدایت شد. اما پس از انکه توسط یکی از معلمین مورد تجاوز قرار گرفت از انجا گریخت. سپس به سرقت ماشین روی آورد. اما دستگیر شد و به زندان افتاد. در زندان او مورد تجاوز گروهی دسته‌ای از زندانیان گردید. او بعدها دو تن از متجاوزین را به قتل رساند.

ابتدا گفته می‌شد وی پس از آزادی اش از زندان دستکم ۱۰۰ دختر از قبایل گوناگون سرخ‌پوست را در منطقه، پس از تجاوز به قتل رسانده‌است. اما در سال ۱۹۸۰ زمانیکه در بازداشت پلیس بود، آشکار شد که دستکم او ۱۰۰ مورد بیشتر از این اعمال جنایتکارانه را نیز در پرو و کلمبیا انجام داده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme