خانه / سرگرمی / تصاویر و مطالب جالب / دختر 23 ساله جوان ترین مادر بزرگ جهان شد

دختر 23 ساله جوان ترین مادر بزرگ جهان شد

زن ۲۳ ساله جوان ترین مادربزرگ دنیا شد زن ۲۳ ساله که در ۱۱ سالگی ازدواج کرده بود نوه دار شد و لقب جوان ترین مادربزرگ دنیا را گرفت .

اگر هنوز با خواندن عنوان مطلب متعجب هستید در جریان باشید که این مطلب واقعیت دارد .

مادربزرگ شدن زن ۲۳ ساله واقعیتی است که برای یک زن در کشور رومانی اتفاق افتاده است و دختر این زن در سن ۱۱ سالگی برایش نوه آورده است .

جوان ترین مادربزرگ دنیا لقبی است که به زن جوان داده اند که در سن ۱۱ سالگی ازدواج کرده است و در سن ۲۳ سالگی از دخترش که در ۱۰ سالگی ازدواج کرده است نوه دار شده است .

مادر ۲۳ ساله رومانیایی با به دنیا آمدن نوه‌اش، عنوان جوان‌ترین مادربزرگ جهان را از آن خود کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی النشره، ریفکا ستانسکو، مادر رومانیایی در ۲۳ سالگی با به دنیا آمدن نوه‌اش، جوان‌ترین مادربزرگ جهان شد.

وی در مصاحبه با روزنامه “سان” انگلیس گفت: من در سن ۱۲ سالگی اولین فرزند خود را به دنیا آوردم و از دخترم خواستم کار من را تکرار نکند، اما وی در ۱۱ سالگی فرزند خود را به دنیا آورد.

به گزارش این روزنامه، ریفکا ستانسکو در ۱۱ سالگی با یک پسر ۱۳ ساله ازدواج کرد و در ۱۲ سالگی نخستین فرزند خود به نام “نیکولا” را به دنیا آورده است.

نیکولا نیز در ۱۰ سالگی ازدواج کرد و پس از یک سال، پسر خود به نام “ایوان” را به دنیا آورد و مادر خود را کوچکترین مادربزرگ جهان کرد.

این مادربزرگ گفت: بخاطر مادربزرگ شدنم احساس خوشبختی می کنم، اما بهتر از این را برای دخترم آرزو می کردم.

 

 

 

منبع: اولی ها

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme