زنان قاتل جهان

زنان قاتل جهان برخی پرونده‌های جنایی شهرت بیشتری دارند در زیر در برخی از پرونده های جنایی در غرب که ذهن مردم را برای مدت ها به خود مشغول داشته اند می پردازیم مشهورترین زنان قاتل دنیا خطرناک ترین زنان قاتل دنیا زنان قاتل دنیا قتل در دنیای زنان

دلفین لالوری، آمریکا
این زن ثروتمند آمریکایی خدمتکاران خود را با شکنجه به قتل می‌رساند.

بیورلی آلیت، انگلستان بیورلی آلیت پرستار کودک بود و بچه‌های تحت مراقبت خود را به عمد می‌کشت و مورد آزار و اذیت قرار می‌داد. او جرایم خود را در ۵۹ روز انجام داد.

ماریا سوآنبرگ، هلند
این زن هلندی صد تن را مسموم کرد و کشت. اوج قتل‌های او بین سال‌های ۱۸۸۰ تا ۱۸۸۳ میلادی بود. همه این قتل‌ها با انگیزه‌ی مال اندوزی و کسب ثروت بوده است.

جین ویبر، فرانسه این زن فرانسوی به دلیل کشتن کودکان به شهرت رسید. او دو فرزند خود را نیز خفه کرد. در سال ۱۹۰۸ میلادی محاکمه شد و به زندان افتاد. پس از مدتی به دلیل بروز علایم دیوانگی از زندان آزاد شد. او پس از آزادی از زندان همچنان به قتل‌های خود ادامه داد و برای بار دوم به زندان افتاد. او باز هم از زندان آزاد شد و در سال ۱۹۱۸ میلادی با طناب دار خودکشی کرد.

آیلین وورنوس، آمریکا او یک قاتل زنجیره‌ای اهل ایالات متحده آمریکا بود و در سال ۲۰۰۲ میلادی به جرم کشتن ۷ مرد اعدام شد. او یک فرد منزوی با رفتارهای غیر اخلاقی بوده و در کودکی مورد آزار جسمی و جنسی قرار گرفته بود که زمینه ساز قتل‌های زنجیره‌ای او شد. او در هنگام اعدام این جمله را گفت: «من با سنگ‌ها در دریا شنا می‌کنم، من باز خواهم گشت، باز خواهم گشت».

دانا سوئه گری، آمریکا دانا سوئه گری قاتل آمریکایی هدفی جز سرقت اموال و کارت‌های اعتباری زنان سالخورده نداشت. یکی از پیرزن‌ها توانست از دست او فرار کند و پلیس را در جریان بگذارد.

ایوانووا تامارین و دختر ۱۷ ساله اش اولگا، استونی این مادر و دختر قاتل مردان را پس از فریب به درون خانه خود می‌کشاندند. ورود به این خانه هیچ خروجی نداشت. همین موضوع توجه همسایگان را به خود جلب کرد. سرانجام پلیس از خانه آن‌ها جسد ۲۷ مرد را پیدا کرد. آن دو اعتراف کردند که ۴۰ مرد را پس از سرقت اموال و دارایی شان در سال ۱۹۱۲ میلادی به قتل رسانده اند.

بیل گونس، نروژ او یک زن بزرگ جثه بود. خانواده‌ی او در یک آتش سوزی مشکوک کشته شدند، پس از ازدواج آتش سوزی باز هم اتفاق افتاد و خانواده جدید او در آتش سوختند. سرانجام پرونده‌ی ماجرای آتش سوزی‌ها در ابتدا قرن بیستم با مفقود شدن بیل گونس برای همیشه بسته شد.

جوآن دنیهی، انگلستان او یکی از خطرناک‌ترین قاتلان انگلستان بوده و بنا به اعتراف خود تمایل شدیدی به قتل و خونریزی با هدف سرگرمی داشته است. این قاتل انگلیسی در سفر خود به هارواردف سه مرد را (دو تن را قبل از سفر و یک تن را در طول مسیر) به قتل رساند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme