خانه / سینما / اخبار هنرمندان / سرنای ساریکایا، بهترین بازیگر زن سینمای ترکیه در سال 2016

سرنای ساریکایا، بهترین بازیگر زن سینمای ترکیه در سال 2016

سرنای ساریکایا، بهترین بازیگر زن سینمای ترکیه در سال ۲۰۱۶ شد.

دانشگاه تکنیک استانبول، ITÜ، امسال نیز بیست و چهارمین دوره نظرسنجی برای انتخاب موفق ترین سلبیریتی های ترکیه را برگزار کرد. در این نظرسنجی که با ۵۰ هزار رای انجام شد، سرنای ساریکایا به عنوان بهترین بازیگر زن سینما انتخاب شد. سرنای در شب اهدای این جوایز پیراهن سیاه و مینی بسیار زیبایی به تن داشت که نظر طراحان مد را به خود جلب کرد.

سرنای ساریکایا

وی در آن شب در گفتگویی که با خبرنگاران داشت، گفت: “با پروژه ای بسیار باشکوه بازخواهم گشت.” او در مورد دوست پسرش کرم بورسین و مساله ازدواج گفت: “ازدواج مقوله مهمی است. اما برای ما بسیار زود است که در این مورد فکر کنیم.” سرنای ساریکایا از هنرمندانی است که با وجود سن کم خود نام پررنگ و پرآوازه ای برای خود ساخته و در هر پروژه ای که داخل می شود، می درخشد. او در سن بیست و پنج سالگی به موفقیتی فوق العاده دست یافته که الگوی بسیار خوبی برای جوانان جویای نام و موفقیت است.

همچنین اوزان گوون نیز عنوان بهترین بازیگر مرد سینما را از آن خود کرد. اوزان گوون بازیگر موفق سریال حریم سلطان است که کاراکتر رستم پاشا را بازی می کرد.

او با ایفای نقش در این سریال به شهرت رسید و به موفقیتی بزرگ دست یافت. اوزان در سال ۲۰۱۶ با بازی در فیلم سینمایی “زخم مادرم” عنوان بهترین بازیگر مرد سینما را در نظرسنجی دانشگاه ITÜ به خود اختصاص داد. وی در این پروژه برای دومین بار در کنار بازیگران موفق سریال حریم سلطان، یعنی مریم اوزرلی و اکان یالابیک قرار گرفت و دوباره با آنها همبازی شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme