خانه / اخبار روز / حوادث / شرور معروف جنوب کرمان به اعدام محکوم شد

شرور معروف جنوب کرمان به اعدام محکوم شد

رئیس دادگاه انقلاب کرمان گفت: (الف .ج) یکی دیگر از اشرار معروف جنوب استان کرمان به جرم افساد فی الارض و محاربه به اعدام محکوم شد.
احمد قربانی رئیس دادگاه انقلاب کرمان گفت: (الف .ج) یکی دیگر از اشرار معروف جنوب استان کرمان به  جرم افساد فی الارض و محاربه به اعدام محکوم شد.
وی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: این شرور در در طول سالیان متمادی باعث ایجاد رعب و و حشت و نا امنی در بین مردم  جنوب استان کرمان شده بود.
رئیس دادگاه انقلاب کرمان  بیان کرد: این شرور به اتهام محاربه و افساد فی الارض مورد محاکمه قرار گرفت و پس از اتمام دادرسی در خصوص اتهامات وی حکم اعدام صادر شده است.
این مقام قضائی تصریح کرد: این شرور جرائمی از قبیل قتل عمدی،سرقت،راهبندان،گروگانگیری اخاذی که تمامی این جرائم به وسیله اسلحه جنگی کلاشینکف صورت گرفته است در پرونده سیاه خود دارد.
 وی اعلام کرد:باند شرور مذکور در سال ۱۳۹۴  در حالیکه چهارنفر گروگان را در کوههای اطراف جیرفت نگهداری می کردند مورد شناسائی مامورین اداره کل اطلاعات استان کرمان قرار گرفته وپس از درگیر شدن با مامورین و کشته شدن یکی از اعضای باند، چهار گروگان آزاد و مجرم  و سایر اعضای باند متواری شده بودند.

رئیس دادگاه انقلاب کرمان خاطرنشان کرد: در عملیات دستگیری مجرم مقداری  سلاح و مهمات و سایر تجهیزات کشف و ضبط شده بود.
وی گفت:این شرور علاوه بر اینکه خود موجب نا امنی و رعب و وحشت در جامعه بود به نگهداری گروگان برای دیگران هم اقدام می کرد به این صورت که سایر اشرار و قاچاقچیان که اختلاف حساب با مشتریان خود داشتند به منظور تسویه حساب و اخاذی افرادی را گروگان کرده وجهت نگهداری تحویل شرور مذکور می دادند و پس از تسویه حساب گروگانها را آزاد می کردند.
لازم به ذکر است این حکم ظرف ۲۰ روز پس از ابلاغ قابل فرجام خواهی در دیوان عالی کشور می باشد چنانچه حکم صادره قطعی گردد پرونده جهت اجرا به دادسرای عمومی و انقلاب کرمان ارسال خواهد شد./میزان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme