خانه / اخبار روز / اخبار ورزشی / هزینه درمان شوماخر تاکنون چقدر شده است

هزینه درمان شوماخر تاکنون چقدر شده است

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایسنا ، میشائیل شوماخر، یکی از برترین راننده‌های فرمول یک جهان که به دلیل حادثه در هنگام اسکی کردن در کوه‌های آلپ به حالت کما رفت، چندی بعد توانست از کما خارج شود، اما ظاهرا شرایط چندان خوبی ندارد. هر چند که خانواده‌ و مدیر برنامه‌های او اطلاع زیادی از وضعیت شوماخر در اختیار رسانه‌ها قرار ندادند و همچنین عکسی هم از او منتشر نشده است  ولی صورت حساب پزشکی شوماخر نشان می‌دهد که تاکنون ۱۴ میلیون پوند هزینه درمان این ورزشکار آلمانی شده است.

درمان شوماخر هر روز باید انجام شود به طوری که هزینه هفتگی شوماخر به ۱۱۵ هزار پوند می‌رسد که این هزینه در طول سه سال گذشته برای بهبود وضعیت شوماخر ثبت شده است.

شوماخر در دسامبر ۲۰۱۳ در سرآشیبی کوه‌های آلپ فرانسه دچار سانحه شد و از ناحیه سر به شدت مجروح گردید و صدمه زیادی به نیمکره‌های مغزی او وارد شد. در روزهای گذشته چندین خبرگزاری درخواست دادند تا آخرین عکس شوماخر را به مبلغ یک میلیون پوند از خانواده‌ او خریداری کنند که هنوز با رضایت خانواده‌ شوماخر روبرو نشده است.

شوماخر از سال ۱۹۹۱ تا ۲۰۱۲ برای تیم‌های بنتون، فراری و مرسدس فعالیت کرد.

او هفت قهرمانی جهان در سال‌های ۱۹۹۴، ۱۹۹۵ ، ۲۰۰۰، ۲۰۰۱، ۲۰۰۲، ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ دارد. او همچنین رکورددار فرمول یک در تعداد پیروزی (۹۱)، تعداد پیروزی تعیین خط (۱۵۵ )، تعداد پیروزی در یک فصل (۱۳) و قهرمانی در لیگ پنج است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme