خانه / سرگرمی / تصاویر و مطالب جالب / کیمبرلی مینرز مدل نیمه برهنه ای که به داعش پیوست

کیمبرلی مینرز مدل نیمه برهنه ای که به داعش پیوست

انتشار عکس کیمبرلی مینرز Kimberley Miners مدل معروف داعشی، علت پیوستن کیمبرلی مینرز به داعش، کیمبرلی در میان زنان خوشگل داعشی، عکس های کیمبرلی مینرز

کیمبرلی مینرز یک مدل بریتانیایی معروف که با انتشار عکس های برهنه اش معروف شد به داعش پیوسته است و عکس های جدیدی از خودش منتشر کرده است .

کیمبرلی مینرز Kimberley Miners یکی از این زنان است که در جوانی عکس های لخت وی به عنوان دختر مدل برهنه منتشر شده است و در حال حاضر همسر و فرزند خود را ترک کرده است و با یک پسر داعشی به مراکز تحت نظارت داعش گریخته است .

کیمبرلی با انتشار عکس و فیلم هایی در شبکه های اجتماعی از پیوستن به داعش و رسیدن به پسر مورد علاقه داعشی اش خبر داده است .

کیمبرلی مینرز مدل برهنه داعشی!!!+عکس

یک مدل بریتانیایی که به دلیل تصاویر برهنه اش در رسانه ها، معروف بود، اخیرا به داعش پیوسته و تصاویر متفاوتی از خود منتشر کرده است.

به نقل از روزنامه ساندی تایمز انگلیس، «کیمبرلی مینرز» مدل ۲۷ ساله بریتانیایی با استفاده از فیس بوک و برقراری ارتباط با یک داعش حاضر در بریتانیا به دنبال ترک این کشور و پیوستن به داعش بود.

پلیس ضدتروریسم انگلیس اعلام کرده است که این مدل سابق به گروه عروس های گروه تروریستی داعش پیوسته است.

مینرز که در شهر برادفورد در شمال انگلستان زندگی می کند زمانی که به عنوان یک مدل فعالیت می کرد، تصاویر جنجال برانگیز و نیمه عریانی را از خود منتشر می کرد.

به گفته این روزنامه، این دختر بریتانیایی اکنون با نام عائشه لورین بریتانیایی در فضای مجازی حضور دارد و تصویری منتشر کرده که در آن چند زن اسلحه و پرچم داعش به دست دارند.

چشمان رنگی مینرز باعث شد که وی در این عکس و با وجود پوشیدن برقع شناخته شود.

پوشیدن لباس بلند و برقع (پوشیه) در مناطق تحت کنترل داعش اجباری است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme