خانه / تبلیغات

تبلیغات

استفاده بالای ۴۰ میلیون ایرانی از اینترنت این فضای گرانبها را برای تبلیغات فراهم ساخته که با کمی توجه میتوان بیشترین بازدهی را در ایران برای محصولات خود در اینترنت داشته باشیم .

مجله تفریحی و سرگرمی تمام عیار با بازدید روزانه بالای ۱۰ هزار نفر میزبان خوبی برای تبلیغات شما خواهد بود. علاوه بر این باید گفت که تبلیغات اینترنتی در وبسایت های معتبر به دو صورت باعث افزایش بازدید می شود.

  1. افزایش بازدید مستقیم که با کلیک کاربران بر روی لینک شما حاصل میشود
  2. افزایش اعتبار سایت شما در نزد گوگل که باعث افزایش ورودی گوگل در سایت شما خواهد شد که اهمیت بالاتری از مورد اول دارد

برخی از مزایای تبلیغات در وبسایت تمام عیار

طبق آمار الکسا بازدیدکنندگان وبسایت تمام عیار روزانه ۱۳٫۵ دقیقه را صرف بازدید از صفحات وبسایت ما میکنند که زمان بسیار بالایی است و این بیانگر جذابیت و کاربر پسند بودن وبسایت تمام عیار است.

نرخ پرش وبسایت تمام عیار بسیار عالی بوده و حدود ۴۱ درصد است یعنی ۵۹ درصد از بازدیدکنندگان قبل از خروج از وبسایت حداقل دو صفحه از این وبسایت را مشاهده میکنند.

تمام عیار از تبلیغات زیاد و آزار دهنده دوری میکند و به همین دلیل شانس دیده شدن تبلیغات شما در این وبسایت بیش از سایر وبسایت های مشابه خواهد بود.

تمام عیار در بسیاری از کلمات کلیدی سئو شده است و طبق گفته متخصصین سئو گرفتن لینک از وبسایت های سئو شده برای افزایش بازدید سایت بسیار مفید است و گرفتن لینک از چند وبسایت خوب بسیار مفیدتر از صدها لینک از وبسایت های ضعیف است.

ارزان بودن قیمت تبلیغات در وبسایت تمام عیار نسبت به سایر رقبا استفاده از مکان های تبلیغاتی این وبسایت را مقرون به صرفه تر می نماید.

قیمت تبلیغات در وبسایت تمام عیار

نوع تبلیغ اندازه مکان تعداد  و نوع لینک مدت قیمت (تومان)
بنر ۹۰*۷۲۸ هدر سایت ۳۰روز ۱۵۰٫۰۰۰
بنر ۱۰۰*۳۰۰ سایدبار سمت راست ۳۰ روز ۱۰۰٫۰۰۰
متنی ۱ عدد-فالو ۳۰ روز ۳۰٫۰۰۰
رپورتاژ آگهی ۳ عدد -فالو دائمی ۵۰٫۰۰۰

 

منظور از تبلیغ رپورتاژ این است که تبلیغ شما در قالب تصاویر و توضیحات کامل همراه با لینک بعنوان یک مطلب در سایتی منتشر شود.

برحسب تجربه استفاده از رپورتاژ آگهی با لینک‌های فالو در سایت های معتبر همیشه تاثیرات مثبت داشته است و سایت‌های تازه تاسیس و حتی قدیمی توانسته‌اند با درج چند رپورتاژ خوب در سایت‌های مشابه خود به موفقیت چشمگیری دست یابند.

 

قوانین

قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

در زمان نمایش اگهی در سایت تمام عیار، اگر تغییری در ماهیت سایت آگهی دهنده بدون هماهنگی یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در تمام عیار باشد ایجاد شود ، نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت تمام عیار هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.

از درج آگهی شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی معذور می باشیم.

مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد.

در صورتیکه دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

برای سفارش تبلیغات از طریق ایمیل زیر اقدام کنید

ebipahlavan@gmail.com

bigtheme